Видеа

АктуелноВидеаОхрид

(ВИДЕО) Новогодишна честитка за поддршка на децата со ретки болести од дното на Охридското Езеро

На еден редок и навистина уникатен начин, нуркачите на Клубот за подводни активности „Охрид“ ги упатија своите новогодишни честитки до...

АктуелноВидеаОхрид

(ВИДЕО) Групата „Шармер“ не потсети на хитот „Нова година“ – момците од групата некогаш и сега

Групата „Шармер“ која годинава одбележува 30 години од формирањето и успешниот концерт во 1991-ва година, денеска го објави, како што...

1 53 54
Page 54 of 54