Издвојуваме

АктуелноВидеаВидеоИздвојувамеМагазинМакедонијаНаш изборНаш ИзборОхрид

(ВИДЕО) Како изгледаат молњите на видео 200 пати поспоро од реално време ? !

Погледнете во видеото како изгледаат молњите во забавена видео снимка и до 200 пати поспоро од реалното време. На почеток...

ВидеаВидеоИздвојувамеМагазинНаш изборНаш ИзборОхрид

(ФОТО) Пурпурните спектакуларни зајдисонца на плажа КАДМО Охрид пленат сечии очи

Нашиот специјализиран портал за туризам Patuvanja.mk објави разгледница со фотографии од пурпурни зајдисонца направени на плажата „Кадмо“ пред точно 15...

главни-вестиИздвојувамеМагазинМакедонијаНаш ИзборНаш изборОхридПоследни Вести

(ФОТО) Југославија плови по Охридско Езеро

Кајче брендирано во боите на знамето на поранешна Југославија плови по Охридско Езеро. КЛИКНЕТЕ SUBSCRIBE НА YOUTUBE КАНАЛОТ И СЛЕДЕТЕ...

1 2 6
Page 1 of 6