Видеа

АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО и ФОТО) 40 години ЈЗУ Специјализирана болница за превенција, лекување и рехабилитација на кардиоваскуларни заболувања – “Свети Стефан”

Прес конференција на директорката на  ЈЗУ Специјализирана болница за превенција, лекување и рехабилитација на кардиоваскуларни заболувања - "Свети Стефан",  Елена...

АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Со полноќно капење, огномет, музика, логорски оган среде плажа и хартиени фенери со оган одбележан крајот на летната сезона во Охрид

Со полноќно капење во водите на Охридското Езеро, огномет, музика, логорски оган среде плажа и хартиени фенери со оган кои...

АктуелноВидеаВидеоОхрид

Приведени измамници од Бугарија кои лажеле повозрасни лица за наводни сообраќајни несреќи – меѓу измамените и лице од Охрид

Денеска (14.09.2022) полициски службеници од СВР Скопје ги приведоа К.О.И.(51) и Г.Е.М. (56), двајцата од Благоевград, Република Бугарија кои со...

АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Сите се забавувавме како да сме среде созона, ова му требаше на Охрид – сите презадоволни од „Охридскиот фестивал на виното“

Убава музика за сечиј вкус, незаборавна забава зачинета со убаво вино. Вака можат да се опишат изминатите три вечери  на...

АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Јованоска раскажува голгота која ја поминале како семејство, видеото мора да го видите поради превенција

Измамниците продолжуваат да демнеат.  Измислуваат секакви начини да дојдат до финансиски средства. Жртви се претежно постари лица. Имено и покрај...

1 40 41 42 53
Page 41 of 53