Охрид

АктуелноОхрид

(ФОТО) „Потпеш“ се урна, среќа што нема повредени – екологистите прашуваат дали  конструкциите биле градени според стандарди?

Силниот ветар кој дуваше деновиве ги урна дрвените конструкции во Потпеш. Фотографии се објавени на социјалните мрежи. -Сабајлето ја сликав...

ИздвојувамеНаш изборНаш ИзборОхридПоследни Вести

СДСМ Охрид едвај со три автобуси, од Дебрца НУЛА автобуси тргнаа на митингот во Скопје

Со не целосно исполнети три автобуси охридската организација на СДСМ денес испрати свои членови на митингот во салата „Борис Трајкоски“...

1 566 567 568 976
Page 567 of 976