среда, февруари 28, 2024

Наш избор

ВидеаВидеоНаш изборНаш ИзборОхрид

(ВИДЕО) Легендариот охридски радио водител Жанко Зш Голабоски фрли „бидермаер“

Легендарниот радио водител Жанко Зш Голебоски, кој скоро 20 години на фрекфенцијата на Супер Радио го боди Охрид испраќајќи позитивна...

АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Градоначалникот Пецаков со пратениците од македонското Собрание оствари средба со Делегација од Р.Австрија

Денес заедно со пратеници од македонското Собрание остваривме средба со Делегација од Република Австрија, предводена од Christian Sagartz, пратеник во...

АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Општина Охрид: Треперењето на гласот при изнесувањето на лаги на претседателката на СДСМ е доволен доказ дека и сама таа не верува во тоа што го говори

Не треба да си никаков експерт за да процениш кога некој лаже. Треперењето на гласот при изнесувањето на лаги на...

1 224 225 226 380
Page 225 of 380