четврток, февруари 29, 2024

Актуелно

АктуелноОхрид

Охриѓанка присвоила над 1,1 милиони денари од компанијата каде работела, СВР поднесе кривична пријава

Поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „затајување“, СВР Охрид поднесе кривична пријава против 32 Годишна охриѓанка ....

АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Јавен повик за граѓански организации за поднесување проекти во рамки на програмата за локална демократија во Западен Балкан

Проектот Регионална програма за локална демократија во Западен Балкан2 (ReLOaD2) е финансиран од Европската унија и го спроведува Програмата за...

1 699 700 701 742
Page 700 of 742