Последни Вести

Top NewsАктуелноНаш изборНаш ИзборОхридПоследни Вести

ПУПЕ КОМПАНИ веќе традиционален превозник на митинзите на ВМРО ДПМНЕ од Охрид

ВМРО ДПМНЕ вчера го организира според проценките на многумина најголемиот митинг одржан во Македонија до сега. Странските медиуми јавуваат дека...

АктуелноВидеаВидеоМагазинПоследни Вести

(ВИДЕО) „COUGAR“- Нова песна и видео спот на Охридскиот рап – артист и DJ Багзи заедно со познатиот продуцент Мечкаров

Денес се промовира најновата песна „COUGAR” и видео записот за истата на охридскиот рап-артист и DJ Багзи заедно со познатиот...

АктуелноОхридПоследни Вести

(ВИДЕО) Завршија преговоритеѓу СОНК и МОН – 15% повисоки плати за вработените во училиштата и градинките

Министерот за образование и наука, Јетон Шаќири вечерва информира дека заедно со СОНК ги прифатиле предлозите на медијаторот МТСП во...

1 2 8
Page 1 of 8