ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Top NewsОхрид

Во Елшани Светиот крст во рацете на Наум Стојоски

Во Елшани Светиот крст во рацете на Наум Стојоски. Нека му е со среќа...

News1.mkАктуелноМагазинПоследни Вести

Небото се отвора: Вечерва по полноќ погледнете во небото и замислете јасна и недвосмислена желба

Празникот Водици,Богојавление, народот го празнува како еден од најголемите христијански празници, зашто на тој ден според верувањето Исус Христос е...

АктуелноОхрид

(ФОТО) Општина Охрид во пресрет на Водици додели хуманитарни пакети на социјално ранливи семејства

Во пресрет на големиот христијански празник Богојавлени - Водици, заедно со претседателот на Советот на Општина Охрид, Сашо Донев, доделивме...

1 727 728 729 753
Page 728 of 753