Актуелно

АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Без вода во текот на утрешниот ден ќе бидат жителите од високата зона на стариот дел на градот

– Поради приклучување на новиот цевковод на улицата „Браќа Миладиновци“ во водоводната мрежа, утре, вторник, 11-т и април, од 08:00...

АктуелноОхрид

(ВИДЕО) Египќаните приредија Ифтар за народот, соработниците и пријателите

Египќаните вечерва организираа традиционална Ивтарска вечера за народот, пријателите и поддржувачите во Охрид. Пред присутните беа изведени повеќе верски нумери...

1 304 305 306 791
Page 305 of 791