Македонија – Страница 11 – Ohrid1
недела, февруари 25, 2024

Македонија

АктуелноМакедонија

Нови 18 лица позитивни на КОВИД 19 денеска во Охрид, оздравени 6 лица и едно починато лице

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа: Направени се 3.366 тестирања,...

1 10 11 12
Page 11 of 12