Редакција

АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Прекин во водоснабдувањето на улиците „Коста Абраш“ , „Цае Самоил“ и „Кеј Македонија“

Поради интервенција на водоводната мрежа , денес од 09:00 до 11:00 часот, ќе има прекин во водоснабдувањето на улиците: „Коста...

АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

(ФОТО) Градоначалникот Пецаков на Ифтарска вечера по повод Рамазан Бајрам

Ми претставува особена чест и задоволство што во духот на заедништвото и взаемното почитување, ја организиравме оваа традиционална Ифтарска вечера,...

1 426 427 428 973
Page 427 of 973