четврток, февруари 29, 2024

Uncategorized

UncategorizedАктуелноОхрид

Да помогнеме! Млад охриѓанец се бори со редок и агресивен облик на рак на мозокот, потребни се средства за лекување во Турција

Охриѓанецот Лулзим Демирали од Охрид има потреба од наша помош.  Дијагностициран му е редок и агресивен облик на рак на...

UncategorizedАктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) Пецаков: Завршија активности за асфалтирање на локална улица во село Велгошти

Завршија активности за асфалтирање на локална улица во село Велгошти. Должината на асфалтираната површина изнесува 300 метри. Активностите се во...

1 2 3 17
Page 2 of 17