Наш избор

ВидеаНаш ИзборНаш изборОхрид

(ВИДЕО) Донев: Владата на ВМРО-ДПМНЕ отсекогаш била и ќе биде влада која искрено го поддржува Охрид

Вечерва пред граѓаните во Охрид се обратија и тројцата кандидати за пратеници на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Твоја Македонија“ од Охрид...

АктуелноВидеаВидеоНаш ИзборНаш изборОхрид

(ВИДЕО) Моќно и сигурно, ВМРО-ДПМНЕ од Охрид традиционално ја започна кампањата за парламентарните избори

Огромен број граѓани вечерва присуствуваат на големиот народен митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Охрид од каде партијата традиционално ја започнува кампањата...

1 2 3 4 424
Page 3 of 424