Редакција – Страница 801 – Ohrid1
недела, февруари 25, 2024

Редакција

АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Прекин на водоснабдувањето во населбата ,,Црногорци,,

Поради настанат дефект - пукната цевка со профил ф300 , денес од 09:00 часот ќе има неколкучасовен прекин во водоснабдувањето ...

АктуелноВидеоОхрид

(ВИДЕО и ФОТО) Од силниот ветер „летна“ кров од зграда во Охрид,кровот оштети три станови во друга зграда, уништи неколку дрва

Силниот ветар во Охрид откорна кров од зграда на улица АСНОМ.  Дел од лимениот кров е паднат и врз автомобил,...

1 800 801 802 914
Page 801 of 914