News1.mkМагазинСоцијални Мрежи

(ВИДЕО) Џипот на Карлеуша прекриен со вода, таа едвај се спаси во поплавата

Јелена Карлеуша едвај се извлече од водата која ја прекри улицата каде поминувала со својот цип, синоќа во Белград, кога градот беше погоден од големо невреме.

ВИДЕОТО од настанот со клик Т У К А 

 

https://fb.watch/e4TF6rTQ7t/