admin

admin
33 posts
АктуелноОхрид

(ВИДЕО) Со казма оштетен клубот Цар Борис Трети

Утрово е пријавено оштетување на клубот Цар Борис Трети. Полицијата врши увид.   View this post on Instagram   A...

МакедонијаПоследни Вести

(ФОТО) ЈП Охридски Комуналец веднаш на терен – откорнати се четири големи дрвја во кардиолошки и дрво на 7 ми ноември

Во моментов се расчистува влезот на Центарот за кардиваскуларни заболувања! Четири големи зимзелени дрвја се откорнати од невремето што го...

ПолитикаПоследни Вести

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ секогаш против редот и законите, УЈП и институциите ги штитат граѓаните

Управата за јавни приходи како и сите останати институции дејствува според законите и постапува неселективно и ефикасно. Преку редовните контроли на...

1 2 4
Page 1 of 4