АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) Охридската пожарна на терен во поплавените места

Екипи од ТППЕ Охрид веднаш изегоа на терен по силниот дожд кој наврна . Интервенираат на места каде што е најнеопходно.