Актуелно

UncategorizedАктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ВИДЕО) Христијана Парулеска европски шампион, за прв пат на Европско Теквон-до ИТФ првенство се слушна и Македонската химна

За прв пат на Европско Теквон-до ИТФ првенство се слушна и Македонската химна, Hristijana Paruleska европски шампион , спаринг борби...

АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

ОК ВМРО ДПМНЕ со честитки до сите припадници од исламска вероисповед за верскиот празник Рамазан бајрам

Упатуваме искрени честитки до сите припадници од исламска вероисповед за верскиот празник Рамазан бајрам. Рамазан бајрам е вдахновение на љубовта,...

АктуелноОхрид

Пецаков: Нека Рамазан Бајрам, кај сите муслимани мине во семејна среќа, со добро здравје, хармонија, љубов почит и меѓусебно пријателство

Драги сограѓани од муслиманска вероисповед, нека Рамазан Бајрам, по светиот месец на постот, кај сите муслимани мине во семејна среќа,...

1 306 307 308 804
Page 307 of 804