Наш ИзборНаш изборОхрид

Маж од Кичево во дворот од семејната куќа физички ја нападнал неговата сопруга

На 31.03.2024 во 13.15 часот, 61 годишен маж од Кичево во дворот од семејната куќа физички ја нападнал неговата сопруга. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

извор: СВР Охрид