АктуелноОхрид

Жена од струшко село физички го нападнала нејзиниот сопруг

На 31.03.2024 во 13.00 часот во ОВР Струга е пријавено дека жена од струшко село физички го нападнала нејзиниот сопруг. По целосно документирање на настанот, против неа ќе биде поднесена соодветна пријава.

извор: СВР Охрид