Се судрија автомобил и мотоцикл во Охрид – Ohrid1
недела, февруари 25, 2024
UncategorizedОхрид

Се судрија автомобил и мотоцикл во Охрид

На улица Карпош Војвода во Охрид се судрија мотоцикл и автомобил.

Во сударот нема повредени, а не е причинета ни значајна материјална штета, а единствено беше предизвикана паника кај семејствата од учесниците во незгодата, кои за среќа немаат никакви повреди.

Авион на „Ер Србија“ натоварен со патници останал на пистата заради потенцијален дефект

Полицајци се истепале на граничниот премин „Ќафасан“