АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Репрезентативецот Филип Талески удрен со пендрек на финалето на купот меѓу Вардар и Еурофарм Пелистер во Охрид

Македонскиот репрезентативец Филип Талески со ништо не го предизвика инцидентот што се случи на финалето на купот меѓу Вардар и Еурофарм Пелистер во Охрид. Припадник на полицијата го удри Талевски по што на теренот настана општа мешаница.

Погледнете што се случуваше во видеото на „Екипа.мк“.