АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Пецаков: Охрид блесна во сиот свој сјај! Сите оние кои сакаат да ја почувствуваат празничната атмосфера се добредојдени во Охрид!

Охрид блесна во сиот свој сјај! ?
Сите оние кои сакаат да ја почувствуваат празничната атмосфера се добредојдени во Охрид!
За новогодишната ноќ се потрудивме да обезбедиме забава за сечиј вкус, а за тоа ќе се погрижат веќе докажани македонски естрадни уметници.
Денска забава на Градскиот плоштад ќе има и наредниот ден.
Ве очекуваме, напиша на својот ФБ профил градоначалникот Кирил Пецаков.

извор: ФБ Кирил Пецаков