АктуелноОхрид

Нападнато лице во казино на улица „Абас Емин“

На 04.12.2022 година во 03.20 часот во СВР Охрид пријавено е дека во казино на улицата „Абас Емин“ во Охрид, едно лице било  физички го нападнато од друго лице,  двајцата од Охрид.

Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.

 

СВР