АктуелноОхрид

Андоновски: Време е сите заедно да тргнеме кон посветла иднина на ГРК ОХРИД

Езерското дерби без Рибари го нема истиот сјај. Време е сите заедно да тргнеме кон посветла иднина на ГРК ОХРИД.
May be an image of 1 person and text