АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

(ФОТО) Започнаа активностите за асфалтирање на неколку улици низ Долно Лакочереј

Денес започнаа активностите за асфалтирање на неколку улици низ Долно Лакочереј.
Средствата за оваа активност се обезбедени од буџетот на Општина Охрид, напиша во својата ФБ објава градоначалникот Пецаков.