четврток, февруари 29, 2024
АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Трета последователна победа на младинците на ГРК Охрид

ГРК Охрид-РК Прилеп (23:11)44:16
👉Најдобри поединци за победничката екипа беа Никола Стефаноски и Лука Лангоски со по 8 погодоци!