АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Сообраќајна несреќа кај Св. Еразмо – два автомобили излетани од патот

Сообраќајна несреќа кај Св. Еразмо. Во истата учествуваа два автомобили. Автомобилите се излетани од патот.

извор: Охрид 1