четврток, февруари 29, 2024
АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Стружанец ја натепал сопругата на Бадник

На 06.01.2022 година во ОВР Струга, пријавено e дека Б.Ш.(30) од струшкото село Октиси во семејниот дом физички ја нападнал неговата сопруга. По целосно докумнетирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.