News1.mkАктуелноОхрид

Среќна Нова 2022!

Влеговме во 2022 год. Надеж за здравје, среќа, успех, берикет.  Нека оваа година биде поинаква! Нека биде година без маски!

Да даваме љубов и почитување.  Да се сакаме, да се смееме, да се забавуваме!

Со искрени желби за многу здравје, љубов и насмевки!

Тимот на ONE MEDIA (Охрид1, NEWS1, Lifestyle, Kupionline)