ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

UncategorizedАктуелноВидеоНаш изборНаш ИзборОхрид

(ВИДЕО) За празниците работи ЛУНА ПАРКОТ во Охрид

Познатиот охридски Луна Парк лоциран на Кеј Македонија ќе работи и за време на новогoдишните празници. Опремата за забава е...

АктуелноОхрид

Ангелоска: Радува ентузијазмот и намерата на младиот менаџерски тим на ЈП Билјанини извори што најави транспарентен начин на работа

Во врска со јавното обраќање на Јавното Претпријатие „Билјанини Извори“ и повикот за разговор и работен состанок за состојбата и...

АктуелноОхрид

МВР: Лажна е пријавата за наводно поставена бомба во училиште во Охрид, завршија сите потребни проверки

Министерството за внатрешни работи ја известува јавноста дека се направени сите потребни проверки во врска со денешната пријава дека на...

АктуелноВидеаВидеоНаш изборНаш ИзборОхрид

Хотел Инекс Олгица го промовира Охрид како зелена туристичка дестинација со помош на ЕБОР и ЕУ

Објавата е креирана и пласирана од ЕБОР Охридското Езеро е туристичка дестинација број еден во земјата со над 200.000 туристи....

АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Пецаков: Охрид блесна во сиот свој сјај! Сите оние кои сакаат да ја почувствуваат празничната атмосфера се добредојдени во Охрид!

Охрид блесна во сиот свој сјај! 🎄 Сите оние кои сакаат да ја почувствуваат празничната атмосфера се добредојдени во Охрид!...

АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Специјалната болница за кардиоваскуларни заболувања „Св Стефан“ зајакната со уште еден специјалист кардиолог – Д-р Виолета Мојсовска

Над 15 години интервентна кардиологија во Специјалната болница за кардиоваскуларни заболувања „Св Стефан“. Растот на бројот на изведени процедури и...

1 428 429 430 753
Page 429 of 753