ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) Екипите на Охридски Комуналец на терен

Екипите на паркови и зеленило започнаа со акции на повеќе делови во градот со садење цвеќе, прихрана на тревници и...

АктуелноОхрид

(ВИДЕО) Одлична атмосфера, и португалци има на градскиот плоштад во Охрид, секој навива за своите – кој ќе се радува на крајот?

Македонската репрезентација вечерва во Порто го игра историскиот натпревар против Португалија за пласман на Светско првенство.  На градскиот плоштад  на...

АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Пецаков: Утре на Градскиот плоштад, охриѓани ќе имаат можност заеднички да го проследат фудбалскиот натпревар помеѓу Македонија и Португалија

Утре (29.03), на Градскиот плоштад, охриѓани ќе имаат можност заеднички да го проследат фудбалскиот натпревар помеѓу Македонија и Португалија. Натпреварот...

1 297 298 299 377
Page 298 of 377