Наш Избор – Страница 330 – Ohrid1
недела, февруари 25, 2024

Наш Избор

АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Митева и Пецаков учесници на програма која промовира одржлива професионална врска и пријателство помеѓу Република Македонија и САД

Продуктивна средба со Douglas Heye, служел на водечки комуникациски позиции во Претставничкиот дом и Сенатот на Соединетите Американски Држави, како...

News1.mkНаш ИзборНаш избор

Ковачевски на средба со г.г. Стефан: Историската одлука на Вселенската Патријаршија е признание за вековното постоење на МПЦ-ОА

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Димитар Ковачевски денеска оствари средба со Архиепископот Охридски и Македонски и поглавар Македонската...

1 329 330 331 377
Page 330 of 377