четврток, февруари 29, 2024

Наш Избор

Наш ИзборНаш изборОхрид

Значително поскапуваат горивата, бензините ја надминуваат границата од 100 денари за литар!

Регулаторната комисија за енергетика попладнево донесе одлука за значително поскапување на цената на горивата. Од ноќеска на полноќ бензините ќе...

АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Црвен крст ја најавува хуманитарната акција ,,За посреќно детство,,

После двегодишна пауза, предизвикана од Ковид пандемијата,  Црвен крст Охрид ја најавува традиционалната хуманитарна и спортско-рекреативна акција  „ЗА ПОСРЕЌНО ДЕТСТВО“...

1 325 326 327 379
Page 326 of 379