четврток, февруари 29, 2024

Наш Избор

АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

(ВИДЕО) Пецаков: Започнуваме со решавање на еден од долгогодишните проблеми во Охрид, а тоа е проблемот со кучињата скитници

Започнуваме со решавање на еден од долгогодишните проблеми во Охрид, а тоа е проблемот со кучињата скитници. Се до изградба...

АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Во пресрет на туристичката сезона локалниот совет за превенција одржа состанок со угостителскиот еснаф

Локалниот совет за превенција при Општина Охрид, денес, одржа состанок со претставници на угостителскиот еснаф. На состанокот се разговараше за...

1 323 324 325 379
Page 324 of 379