Редакција

News1.mkАктуелно

СЗО: Омикрон не е последната варијанта на пандемијата на ковид-19

Високата претставничка на Светската здравствена организација (СЗО), Марија ван Керхове денеска ги предупреди земјите кои мислат дека ставиле крај на...

1 973 974 975 1.013
Page 974 of 1013