Редакција

АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Временска измена на сообраќајот кај Подмоље

Поради изведување градежни работи на автопатот Кичево-Охрид, од денеска ќе има дислокација, односно пренасочување на сообраќајот на потегот од Подмоље...

АктуелноОхрид

(ФОТО) Градоначалникот Пецаков во обиколка на дел од тековните и завршени градежни активности

Градоначалникот, Кирил Пецаков, денес, изврши обиколка на  дел од тековните и завршени градежни активности кои се одвиваат на територија на...

1 906 907 908 974
Page 907 of 974