Наш ИзборНаш изборОхрид

(ФОТО) Како се градеше Охрид? – населба Далјан, 1978 г.

Изградбата на становите кај населбата Далјан во далечната 1987 година.amazon massaggiatore anticellulite amazon bose quietcomfort 35 usa price meia com pompom yeezy sneakers Bonnets rugby corner amazon massaggiatore anticellulite amazon costume leopardato triangolo Italy astro a50 ps4 and pc scarpe eleganti senza lacci costume leopardato triangolo Italy custom baseball uniforms cheap jordan 4 nike air max ivo black and white дамски памучен чорапогащник škare za plastične cijevi

 

 

фото ФБ