АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Крстот во Трпејца го фати Тео Ристески

Во Трпејца утрово беше фрлен светиот крст во водите на Охридското  Езеро. Најсреќен меѓу скокачите беше Тео Ристески.