По претходно недоразбирање удрил со возилото во лице од Охрид – Ohrid1
недела, февруари 25, 2024
Наш ИзборНаш изборОхрид

По претходно недоразбирање удрил со возилото во лице од Охрид

-На 02.12.2023 во СВР Охрид бил извршен службен разговор со лице на (45) години  од Охрид поради сомнение дека околу 19.10 часот во Охрид, по претходно недоразбирање, со неговото возило го удрил во лице на (22) години од Охрид.

 

По документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, стои во билтенот на МВР.