PATUVANJA.MK: Во „Охрид“ се јаде наша скара среде шармантната Виена – Ohrid1
недела, февруари 25, 2024
АктуелноМагазинНаш изборНаш ИзборОхрид

PATUVANJA.MK: Во „Охрид“ се јаде наша скара среде шармантната Виена

Порталот Patuvanja.mk објави сторија за  „Ресотан Охрид“ кој работи во центарот на Виена, а каде може да се вкуси скара и за момент да се почувствувате како да сте во Охрид.

Повеќе прочитајте со клик Т У К А.