АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

(ФОТО) Сообраќајна незгода на кружниот кај ЕМУЦ

  1. Сообраќајна незгода се случила помеѓу патничко моторно возило и мотор -скутер.

Со Брза помош превземено е едно лице.

Неофицијално нема настрадани во незгодата.