Наш ИзборНаш изборОхрид

(ВИДЕО) Сообраќајна незгода на Туристичка

На Булевар Туристичка попладнево се случи сообраќајна незгода во која нема настрадани и посериозно повредени и причинета е материјална штета. Во несреќата која се случи пред пешачки премин се судрија камион и автомобил.