АктуелноОхрид

(ФОТО) Рибари Охрид: ПОСТАВУВАМЕ СТАНДАРДИ!

Најверните поддржувачи на Охрид, навивачите „Рибари“ за да го следат Езерското дерби помеѓу Караорман и Охрид заминаа со бродот „Александрија2“ и неколку катамарани.

Рибари Охрид на својот официјален Профил објавија спектакуларни фотографии и напишаа: ПОСТАВУВАМЕ СТАНДАРДИ!

 

фото: Рибари Охрид