четврток, февруари 29, 2024
АктуелноВидеаВидеоНаш изборНаш Избор

(ВИДЕО ) Пожар во центарот на Охрид

Гори куќа во близина на „Старо Кино“ во цнетарот на Охрид. Неофицијално во објектот има неподвижно лице, пожарната сеуште интервенира, а се претпоставува дека причина за пожарот била не исправна плинска боца.

ВИДЕО МАТЕРИЈАЛОТ ОД ЛИЦЕ МЕСТО