четврток, февруари 29, 2024
АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Пецаков: Посакувам Новата 2023 год да биде појдовна точка за остварување на сите соништа

Посакувам Новата 2023 год да биде појдовна точка за остварување на сите соништа . Нека донесе силна енергија за нови почетоци и неисцрпна енергија за остварување на нови цели. Ви посакувам , здравје мир и многу љубов, истакна во дел од Новогодишната честитка градоначалникот не Охрид, Кирил Пецаков.

НЕКА НИ Е СРЕЌНА И БЕРИЌЕТНА НОВАТА 2023 ГОДИНА🎉
НЕКА Е ПОУБАВ И ПОСРЕЌЕН НАШИОТ ОХРИД!

извор: ФБ Кирил Пецаков