АктуелноОхрид

Групна тепачка пред ноќен клуб во Охрид

Синоќа се случила групна тепачка пред ноќен клуб во Охрид. Интервенирала и полицијата при што привддени биле повеќе лица кои ја предизвикале и учествувале во тепачката. Се работи на расчистување на случајот.

извор: Охрид 1