АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Поради дефект без вода корисниците на дел од улиците “Бистрица” и бул.”Туристичка”

Поради настанат дефект ( пукната цевка со профил ф160 мм ), денес од 09:00 часот, неколку часа без вода ќе бидат корисниците на дел од улиците: “Бистрица” и бул.”Туристичка”, информираат од ЈП Водовод Охрид.