АктуелноВидеаВидеоНаш изборНаш ИзборОхрид

(ВИДЕО) Сообраќајка на ул. „Карпош Војвода“ во Охрид

Помала сообраќајна незгода се случи утрово на улицата „Карпош Војвода“ во Охрид.

Во сообраќајката е причинета помала материјална штета и нема повредени.

Учесниците не повикаа полиција и случајот го затворија со т.н. Европки записник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @ohrid.1