АктуелноНаш изборНаш ИзборОхрид

Населбата Елешец денеска неколку часа без вода

Поради настанат дефект на водоводната мрежа, денес од 09:00 часот неколку часа без вода ќе бидат корисниците во населбата Елешец, информираат од ЈП Водовод, Охрид.